Proč nechat lak ochránit?

Lak je potřeba ochránit z několika důvodů. Jedním z nich je UV faktor, díky kterému lak neztrácí lesk a bude vypadat stále, jako kdyby vyjel z automobilky. Další z důvodů jsou nečistoty. Díky ochraně se budou hůře držet na laku a odstraňování ptačího trusu bude jednoduché. Jako další se zvýšení lesku vozu. Každý se za Vaším autem otočí. A jako bonus lak dostane neuvěřitelné hydrofobní vlastnosti. Budete doslova milovat, jak kapičky stékají. Vyzkoušejte například náš Nano vosk s výdrží 9 měsíců. Vlastnosti jsou opravdu neskutečné.

O ochraně laku

V nabídce máme několik druhů ochrany laku. Od sealentů, vosků až po keramické ochrany. Ochrany laků používáme od různých výrobců. Carpro, Finish Kare, Gyeon, Kamikaze.

Sealenty

Používáme jako základní ochranu laku. Ochranou sealentem docílíme většího lesku a dočasné voděodpudivosti. Výdrž sealentu je zhruba 4 měsíce, a proto ji používáme hlavně u programu prodej vozidel.

Vosky

Jako takovou střední cestu používáme nano vosk od firmy Finish Kare. Jedná se o kvalitní, extrémně tvrdý vosk s unikátní vlastností odolnosti vůči vysokým teplotám. Máme s ním lepší zkušenosti než s vosky Karnaubskými. Výdrž toho vosku je 9 měsíců.

Keramické povlaky

V nabídce máme keramické povlaky od dvou různých výrobců, Gyeon a Kamikaze. Obě keramické ochrany se pyšní extrémně silnou hydrofobní vlastností a vysokým leskem hlavně u tmavých odstínů. Voda na autě bude nádherně kapičkovat a odrážet nečistoty. Rozdíl mezi nimi je hlavně ve výdrži. U Gyeonu jsou to 2 roky, kdežto u Kamikaze jsou to roky 3.

Váš vůz obdrží

Ochranu nejmodernějšími prvky
Ochranu laku
Ochranu disků
Ochranu světel
Oživení pneumatik
Oživení plastů
Aplikaci tekutých stěračů


Kompletní ceník